Kremra

Krem Orchid Spf 50

0nga 5
(0)
 • Krem profesional per forcimin e lekures dhe mbrojte spf 50 Mbrojtes Profesional per Lekuren e Fytyres tuaj Kremi Orchid eshte pjese e nje formule kunder renies dhe plakjes se lekures Kjo formule ju...
Disponueshmëria:

500në magazinë

0 Shto në shportë

Collagen & Vitamin E Skin Care Cream

0nga 5
(0)
 • Collagen & Vitamin E Skin Care Cream - Kremi per Kujdesin e Lekures me Kolagjen & Vitamine E nga Produkte Natyrale Kremi permban elementet natyral me te efektshem si Aloe Vera, Embrioni i Gru...
Disponueshmëria:

1000në magazinë

0 Shto në shportë

Kremi per Fytyren dhe Trupin me Collagen dhe Faren e Zeze

0nga 5
(0)
 • Kremi per Fytyren dhe Trupin me Collagen dhe Faren e Zeze Collagen Cream   Nje formule inovative e zhvilluar me baze Collagen dhe Faren e Zeze   Eshte nje krem zbardhues, i cili r...
Disponueshmëria:

500në magazinë

0 Shto në shportë

Beauty Skin Scrub per Fytytren me ekstrakte te Fares se Zeze

0nga 5
(0)
 • Beauty Skin Scrub per Fytytren me ekstrakte te Fares se Zeze   Ne formulen e saj unike permban ekstrakte nga fara e zeze e cila me lehtesi pastron lekuren e fytyres pa efekte anesore duke...
Disponueshmëria:

500në magazinë

0 Shto në shportë

Krem me Vitamine E + Vaj Argani & Vaj Bajamesh

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Krem me Vitamine E + Vaj Argani & Vaj Bajamesh  Për Kujdesin e përditshëm të duarve dhe trupit tuaj.   I përshtatshëm për lëku...
Disponueshmëria:

500në magazinë

0 Shto në shportë

Krem Nate me Vaj Farë Rrushi dhe Vitaminë C

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Krem Nate me Vaj Farë Rrushi dhe Vitaminë C.   Për një lëkurë të shëndetshme dhe të re. (Krem nate)   Hidratues dhe Ushqyes ...
Disponueshmëria:

500në magazinë

0 Shto në shportë

Krem me Farat e Shegës

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Krem me Farat e Shegës, një kujdes natyral për fytyrën dhe lëkuren e qafës, produkt special nga Produkte Natyrale   Krem me Vaj Fara Shege + vitam...
Disponueshmëria:

500në magazinë

0 Shto në shportë

Kremi Zbardhues me Vaj Fara Kajsie per Lekuren e Fytyres dhe Qafes

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Kremi Zbardhues per Lekuren e Fytyres dhe Qafes me Vaj Fara Kajsie    Perdoret si Rigjenerues i lekures dhe e ben ngjyren e lekures te njetrajteshme.   Vonon pl...
Disponueshmëria:

500në magazinë

0 Shto në shportë

Krem per Floket Kacurela me Vaj Argani

0nga 5
(0)
 • Skin Doctor Krem per Floket Kacurela me Vaj Argani, ushqen Floket, ndihmon ne gjallerimin dhe forcimin e Flokeve te Demtuar. I pademshem per floket e trajtuar me bojra dhe kimikate Sasia 200gr...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Orchid Professional Krem Anti Acne

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Anti-Acne Cream (Krem Orkid Kundër Puçrrave) Ky krem përmban ekstrakte bimore efektive në eliminimin e plagëve të puçrrave dhe në ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Orchid Professional Xhel Sysh Rigjallërues

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Revitalizing Eye Gel With Vitamin E (Xhel sysh Orkid rigjallëruese me vitaminë E) Forcon dhe hidraton zonat delikate të syrit gjatë gjithë ditë...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Orchid Hand Care Cream

0nga 5
(0)
 • Orchid Hand Care Cream (Krem Duarsh Orkid) 75 ml Orchid Hand Care Cream në sajë të natyrës së tij të lehtë është i përshtatshëm për t&...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Orchid Profesional Krem Tendoses dhe Konturues

0nga 5
(0)
 • Orchid Tightening and Contouring (Orkid tendosës dhe konturues) Krem anti-stres për lëkurë të lodhur Profesional 50 ml Orchid Tightening and Contouring është pjes&e...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Orchid Professional Krem Zbardhues për Kofshë

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Whitening Cream for Thighs (Krem Orkid Zbardhues për Kofshë) Ph - Neutral Orchid Whitening Cream for Thighs (Krem Orkid Zbardhues për Kofshë) dallohet p&...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Maske Argani

0nga 5
(0)
 • Maska me Argan HAMED SALOON Maska me argan fytyrën HAMED SALOON është një maskë intensive që realizon një pastrim dhe zbardhje të shpejtë. Ajo ju “dh...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Orchid Professional - Krem Deodorant

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Deodorant Cream (Krem Orkid Deodorant) Efekt që zgjat Ekstrakte natyrale bimësh 30 ml Orchid Deodorant Cream ka efekt që zgjat dhe përshtatet mirë m...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Orchid Professional Krem për Carjet e Këmbëve

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Chapped Feet Cream (Krem Profesional Orkid për çarjet e këmbëve) 75 ml Orchid Chapped Feet Cream parandalon dehidratimin, siguron parandalim aktiv t&eu...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Orchid Professional Breast Firming Cream

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Breast firming Cream (Krem Orkid për forcimin e gjoksit) Natyral 100 % Orchid Professional Breast firming Cream përmban substanca natyrale bimore efektive n&e...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Nitro Canada Snail Sunblock Cream UV 60

0nga 5
(0)
 • Krem me mukusin e kermillit. Mbrojtes nga rrezet e demshme te diellit UVA DHE UVB me faktor mbrojtes 60 SPF - UV60 . Pastrues dhe mbrojtes nga shenjat e diellit. Gjithashtu hidraturs dhe zbardhues per...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Orchid Krem Mbrojtës SPF 30

0nga 5
(0)
 • Orchid All Day Protection Cream (Krem Orkid Mbrojtës gjatë gjithë ditës) Spf 30 Uva/uvb 50 ml Ky krem është formuluar me vitaminë E dhe ka një spektër t...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë