Mjalt

Royal Honey me Farën e Zezë

0nga 5
(0)
  • Royal Honey me Farën e Zezë është mjalt natyral dhe organik, ku aroma dhe shija e Farave të Zeza mund të zbulohen qartë. Mjalti prodhohet nga bletët prej...
Disponueshmëria:

500në magazinë

0 Shto në shportë

Mjalti Shtatë Shërimet

0nga 5
(0)
  • Mjalti Shtatë Shërimet SHERIMET PROFETIKE: Disa nga dobite: Forcon imunitetin e trupit. Kuron semundjen e syrit dhe hasedit. Ruan melcine dhe sorren e trashe nga kanceri, Ndihmon ne kur...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Royal Honey Mix

0nga 5
(0)
  • MJALT MRETËROR Mjalt sidri me qumësht blete, xhinseng, esencë dhe feta xhenxhefili te freskëta. Shtimi i fetave dhe esencës së xhenxhefilit në mjaltin mbretër...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Propolis Honey

0nga 5
(0)
  • Zgjidh shumë probleme të brendshme. Mjalt shumë i mire për ata që vuajnë nga azma. Heq inflamacionet ne ezofag. Ndihmon për të trajtuar stomakun dhe ul&cce...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Royal Honey Per Vitalitet

0nga 5
(0)
  • MJALTI MBRETËROR Per Vitalitet Mjalt sidri-qumesht blete-polen-për një memorie të fortë dhe aktive,energji dhe aftësi kreative Mjalt natyral i pasur me vitamina,ami...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Royal Honey - Per Femra

0nga 5
(0)
  • Mjalt Mbreteror nga poleni i palmave, ka nje perqindje te larte te qumeshtit te bletes, ekstrakte te sherebeles dhe ekstrakte te livandos. Ky mjalt duhet te perdoret vetem nga femrat, pasi permban el...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Mjalt Sidri me Qumësht Blete dhe Ginseng Korean

0nga 5
(0)
  • Royal Honey MJALT SIDRI ME QUMËSHT BLETE DHE GINSENG KOREAN Pema e sidrit gjendet ne vendet aziatike si Jemen , Arabi Saudite , shtetet e gadishullit arabik, gjithashtu egziston dhe në Siri...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Mjalt i Farës së Zezë nga Hemani

0nga 5
(0)
  • Mjalti Farave të Zeza është mjalt natyral dhe organik, ku aroma dhe shija e Farave të Zeza mund të zbulohen qartë. Mjalti prodhohet nga bletët prej nektarit (lulave...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Mjalt i Sidrit nga Hemani

0nga 5
(0)
  • Hemani Live Natural Pure Sider Honey Mjalti i Sidrit forcon trupin, E ruan dukjen e tij rinore, E stimulon mëlcinë dhe zemrën, E ushqen zemrën me energji tepër të dom...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Mjalt për Dobësim nga Hemani

0nga 5
(0)
  • Mjalti Slimming eshte shume i dobishem per te rene nga pesha. Ky mjalt ka nje perzierje bimore me baze kanelle, konsumohet 3 here ne dite 1 ore pas buke. Konsumimi : 3 here ne dite 1 ore pas buke ng...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë