Shampo

Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Bishtit te Kalit

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Bishtit te KalitHorse Tail ShampooShampo me ekstraktet e bimes se Bishtit te Kalit,per forcimin e flokeve te dobetTrajtim Special per Floket dhe SkalpinKujdes Intensi...
Disponueshmëria:

500në magazinë

0 Shto në shportë

Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale. Floku skalpi dhe lekura e bebeve dhe femijeve do te jet e bute si mendafshi Arome shume...
Disponueshmëria:

600në magazinë

0 Shto në shportë

Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale.   Floku skalpi dhe lekura e bebeve dhe femijeve do te jet e bute si mendafshi Arome s...
Disponueshmëria:

600në magazinë

0 Shto në shportë

Shampo Phenomenal 3 ne 1 per Femije dhe Bebe

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe  3 ne 1 Shampo – Conditioner – Body Wash Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale. Floku, skalpi, lekura e bebeve dhe fe...
Disponueshmëria:

500në magazinë

0 Shto në shportë

CLiNiCO Shampo Trupi Dermatologjike me Akull dhe Mente

0nga 5
(0)
 • Shampo Trupi Dermatologjike me Akull dhe Mente Mbroni lëkurën tuaj nga Mikrobet Formulë dermatologjike me një balancues pH Pas perdorimit do te jeni me te Fresket dhe me Lekure ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

CLiNiCO Shampo Trupi Dermatologjike me Limon Jeshil

0nga 5
(0)
 • Shampo Trupi Dermatologjike me Limon Jeshil Mbroni lëkurën tuaj nga Mikrobet Formulë dermatologjike me një balancues pH Pas perdorimit do te jeni me te Fresket dhe me Lekure te ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

CLiNiCO Shampo Trupi Dermatologjike me Mineralet e Detit

0nga 5
(0)
 • Shampo Trupi Dermatologjike me Mineralet e Detit Mbroni lëkurën tuaj nga Mikrobet Formulë dermatologjike me një balancues pH Pas përdorimit do të jeni më të ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

CLiNiCO Shampo Trupi Dermatologjike me Minerale

0nga 5
(0)
 • Shampo Trupi Dermatologjike me Minerale Mbroni lëkurën tuaj nga Mikrobet Formulë dermatologjike me një balancues pH Pas perdorimit do te jeni me te Fresket dhe me Lekure te Bute...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

CLiNiCO Shampo Trupi Dermatologjike me Pearl of Purity

0nga 5
(0)
 • Shampo Trupi Dermatologjike me Pearl of Purity Mbroni lëkurën tuaj nga Mikrobet Formulë dermatologjike me një balancues pH Pas perdorimit do te jeni me te Fresket dhe me Lekure ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije

0nga 5
(0)
 • Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije Permban ingredient aktiv te cilet pastrojne teresisht dhe bute flokun. Ne rast kontakti ne sy nuk shkakton acarime ose djegje si pasoj e ekstraktit te k...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela Ekstrakti i Vajit te Ullirit eshte Kujdesi intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit Keshillohet t...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth Kjo shampo me permbajtjen e agjnteve aktiv ju ndihmon te kontrolloni dhe reduktoni zbokthin e formuar Keshillohet te perdoret rregullisht ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mjalti per Flok te Thate

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mjalti per Flok te Thate Kujdes intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit Keshillohet te perdoret rregullisht Kjo shampo normalizon PH Pe...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem Performanca e nje shampo per te patur pastrim shkelqim dhe butesi vjen si pasoj e shteses se ekstraktit te kamomilit, i cili ruan nje ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Minoxidil Shampoo

0nga 5
(0)
 • Shampo Terapeutike per Lehtesimin apo qetesimin e Skalpit te Acaruar, Zbokthit dhe Psoriasis. Per te gjitha llojet e Flokeve. Minoxidil Shampoo Sasia 210ml...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Shampo Profesionale per Flok me Thinja

0nga 5
(0)
 • Nitro Canada Shampo Profesionale per Flok me Thinja, pas perdorimit do te keni nje pamje me Rinore, nuk permban boje apo perberes kontaminues. Sasia 400ml...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Phenomenal Shampo me Faren e Zeze

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Fares se Zeze Arabe (Black Cumin) Ushqen, Zbut dhe Forcon Floket Për të gjitha llojet e flokëve Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Phenomenal Shampo me Vaj Ulliri

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Ullirit për të gjitha llojet e flokëve Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale Sasia: 400 ml...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Skin Doctor Shampo me Vaj Argani

0nga 5
(0)
 • Skin Doctor Shampo me Vaj Argani u krijua për të trajtuar dhe të mbrojë flokët tuaj nga këto efekte të dëmshme. Kjo shampo përmban vaj Argani i cili eshte...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë

Phenomenal Shampo me Portokall

0nga 5
(0)
 • Shampo Phenomenal me ekstrakte Portokalli, Limoni, Caji dhe Rozmarina Per Floket e Yndyrshem Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale Sasia: 400 ml...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë