Sapun

Sapuni me Kolagjen dhe Ekstrakt Kermilli

0nga 5
(0)
  • Sapuni me Kolagjen dhe Ekstrakt Kermilli: Ndihmon me butesi ne heqjen e qelizave te vdekura te lekures. Ekstrakti i kermillit qe permban sapuni eshte i shqkelqyer pasi mundeson rikthimin e lekures n...
Disponueshmëria:

0në magazinë

0 Shto në shportë