Krem Orchid per Floket

SKU: PROD-20127
Kremi me ekstraktet e bishtit te kalit dhe ginsengut ka ne permbajtje formule speciale, e cila i dedikohet flokeve te thate, te demtuar dhe te brishte. Gjithashtu promovon rritjen e flokeve dhe i ben ato te shendtshem e me nje pamje rinore per nje kohe te gjate. Forcon skalpin e dobet si dhe i ben floket te bute si mendafshi.   Permban: Vaj dhe Ekstrakte nga Bishti i kalit, Ekstrakte nga rrenja e ginsengut, Vaj Argani, Vaj Arre Kokosi, Vitamine E etj. Sasia 200 ml...
Disponueshmëria:

500 në magazinë

0