Immulti-C

SKU: PROD-20122
Përfitoni duke Forcuar Sistemin tuaj imunitar me Immulti-C. ???? jashtëzakonisht i thjeshtë për t’u përdorur ???? Mund ta shtoni në ujë, lëng frutash dhe ta pini ???? nëse dëshironi, përzieni atë me ushqime të tilla si mjalti, kos   Qëndroni të fortë me IMMulti-C   Përzierje speciale bimore me përmbajtjen mbi 15 lloje bimesh dhe farave organike:   Shafran i Indisë, Xhenxhefil, Fara...
Disponueshmëria:

500 në magazinë

0