FitTime Slimming

SKU: PROD-20121
Ndihmon në djegien e dhjamit me përmbajtjene tij të vecantë, ndërkohë ju mundëson të jeni energjik pasi përmban ginseng dhe fara chia.   Me L-Carnitine ose L-karnitina, e cila ndihmon trupin të prodhojë energji.   L-karnitina është e rëndësishme për funksionin e zemrës dhe trurit, lëvizjen e muskujve dhe shumë procese të tjera të trupit.   Përbërja Kryesore: L-karnitinë, Flet&eum...
Disponueshmëria:

500 në magazinë

0