Beauty Skin Scrub per Fytytren me ekstrakte te Fares se Zeze

SKU: PROD-20063
Beauty Skin Scrub per Fytytren me ekstrakte te Fares se Zeze   Ne formulen e saj unike permban ekstrakte nga fara e zeze e cila me lehtesi pastron lekuren e fytyres pa efekte anesore duke e len ate te bute dhe te paster.   Aplikoni scrubin me majen e gishtave ne fytyre dhe qafe, masazhoeni lekuren ne forme rrethore per disa minuta dhe pastaj pastrojeni ate mire me uje.   Per rezultate te dukshme perdoreni scrubin 2 here ne jave.   I pershtshem per te gjitha tipet e lekures.   Sasia 500 ml &nbs...
Disponueshmëria:

500 në magazinë

0