Krem me Farat e Shegës

SKU: PROD-20060
Phenomenal Krem me Farat e Shegës, një kujdes natyral për fytyrën dhe lëkuren e qafës, produkt special nga Produkte Natyrale   Krem me Vaj Fara Shege + vitaminë E + mbrojtës spf +30   Për lëkurë të shëndetshme dhe të re. (Krem dite)   Krem Dite për të 7 ditët e javës, hidratues, ushqyes dhe mbrojtës shumë nga dielli me faktor mbrojtës spf + 30   Mbron lëkuren nga problemet dhe aknet. Anti rrudh...
Disponueshmëria:

500 në magazinë

0