Hurmat e Medinës, Ajwa 500 gr

SKU: PROD-20057
Hurmat Ajwa: Hurmat e Medinës, Ajwa, dallojnë nga hurmat e tjera prej formës së tyre të rrumbullakët dhe ngjyrës së kuqe në të zezë. Shija e saj unike e bën atë llojin më të mirë të hurmave arabe.   Përmbajnë: Magnez dhe Kalcium, efikasë në normalizimin e punës së zemrës dhe forcimin e kockave. Të pasura me vitamina: B1, B2, B3, B5, A dhe C.   Rregullon tensionin e gjakut dhe ndihmon në mir&eu...
Disponueshmëria:

500 në magazinë

0