Shampo Phenomenal 3 ne 1 per Femije dhe Bebe

SKU: PROD-20043
Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe  3 ne 1 Shampo – Conditioner – Body Wash Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale. Floku, skalpi, lekura e bebeve dhe femijeve do të jetë e bute si mendafshi Arome shume e mire. Nuk shkakton lot dhe djegje te syve. Sasia 300 ml  ...
Disponueshmëria:

500 në magazinë

0