Kapsulat me Vaj nga Farat e Sheges

SKU: PROD-20042
I sugjeruar
Kapsulat Xhelatinore Phenomenal me Vaj te Farave te Sheges nga Produkte Natyrale Suporton shendetin e trupit, Mbron Kunder Plakjes, Antioksidant Kapsula 500mg Ky produkt permban vaj natyral dhe te shendetshem. Shtrydhur me metoden e ftohte, i pa rafinuar dhe perpunuar. i pasur me vitamina dhe minerale. Burim vegjetarian i omega3 dhe omega 6. Suporton shendetin e trupit , flokut dhe lekures ne pergjithesi. Natyral dhe 100% i paster Ndihmon ne balancimin hormonal ku ndikon ne funksionimin e gjirit, prostates dhe qeliza...
Disponueshmëria:

500 në magazinë

0