Vaji PN Organik i Castorit 125ml

SKU: PROD-20040
I sugjeruar
Vaji PN Organik i Castorit  125 ml Vaji Castori sipas shumë mjekëve është mrekulli shëndetësore.   -Forcon sistemin imunitar, -Shëron Sklerozën e shumëfishtë -Sëmundjen e Parkinsonit -Paralizën cerebrale -Humbjen e flokeve -Dhimbjen nga artriti dhe reumatizmin -Infeksionet maja -Kapsllëkun -Pastron zorrët -Debllokon zorrët -Problemet gastrointestinale -Çrregullime menstruale -Migrenen -Puçrra në fytyrë -Djegiet...
Disponueshmëria:

1000 në magazinë

0