CLiNiCO Shampo Trupi Dermatologjike me Limon Jeshil

SKU: PROD-20033
Shampo Trupi Dermatologjike me Limon Jeshil Mbroni lëkurën tuaj nga Mikrobet Formulë dermatologjike me një balancues pH Pas perdorimit do te jeni me te Fresket dhe me Lekure te Bute E Testuar dhe Aprovuar nga Dermatologet Gjerman Eleminon 99.9% te mikrobeve Perdorimi: Aplikoni shampon ne duart tuaja dhe Masazhoni Trupin Produkte Natyrale Sepse Trupi juaj meritoni te trajtohet ne menyre te shendeteshme. Sasia 300ml...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0