CLiNiCO Shampo Trupi Dermatologjike me Minerale

SKU: PROD-20031
Shampo Trupi Dermatologjike me Minerale Mbroni lëkurën tuaj nga Mikrobet Formulë dermatologjike me një balancues pH Pas perdorimit do te jeni me te Fresket dhe me Lekure te Bute E Testuar dhe Aprovuar nga Dermatologet Gjerman Eleminon 99.9% te mikrobeve Perdorimi: Aplikoni shampon ne duart tuaja dhe Masazhoni Trupin Produkte Natyrale Sepse Trupi juaj meritoni te trajtohet ne menyre te shendeteshme. Sasia 300ml...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0

Përshkrim

Shampo Trupi Dermatologjike me Minerale

Mbroni lëkurën tuaj nga Mikrobet

Formulë dermatologjike me një balancues pH

Pas perdorimit do te jeni me te Fresket dhe me Lekure te Bute

E Testuar dhe Aprovuar nga Dermatologet Gjerman

Eleminon 99.9% te mikrobeve

Perdorimi: Aplikoni shampon ne duart tuaja dhe Masazhoni Trupin

Produkte Natyrale Sepse Trupi juaj meritoni te trajtohet ne menyre te shendeteshme.

Sasia 300ml