Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije

SKU: PROD-20026
Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije Permban ingredient aktiv te cilet pastrojne teresisht dhe bute flokun. Ne rast kontakti ne sy nuk shkakton acarime ose djegje si pasoj e ekstraktit te kamomilit, i cili ruan shkelqimin natyral te flokut te femijes tuaj. Keshillohet te perdoret rregullisht. Kjo shampo normalizon PH Permban Pro-Vitaminen B5 e cila deperton ne thellesine e flokut duke e forcuar ate dhe duke e bere me te shendetshem dhe shkelqyes Kreatina mbron dhe forcon flokun Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Pro-Vitami...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0

Përshkrim

Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije

Permban ingredient aktiv te cilet pastrojne teresisht dhe bute flokun.

Ne rast kontakti ne sy nuk shkakton acarime ose djegje si pasoj e ekstraktit te kamomilit, i cili ruan shkelqimin natyral te flokut te femijes tuaj.

Keshillohet te perdoret rregullisht.

Kjo shampo normalizon PH Permban Pro-Vitaminen B5 e cila deperton ne thellesine e flokut duke e forcuar ate dhe duke e bere me te shendetshem dhe shkelqyes Kreatina mbron dhe forcon flokun

Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Pro-Vitamina B5, Kreatina, Ekstrakte Kamomili

Sasia 500 ml