Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela

SKU: PROD-20025
Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela Ekstrakti i Vajit te Ullirit eshte Kujdesi intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit Keshillohet te perdoret rregullisht Kjo shampo normalizon PH Permban Pro-Vitaminen B5 e cila deperton ne thellesine e flokut duke e forcuar ate dhe duke e bere me te shendetshem dhe shkelqyes Kreatina mbron dhe forcon flokun Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Pro-Vitamina B5, Kreatina, Ekstrakte nga Vaji i Ullirit Per te pasur me shume eficence ne f...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0