Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth

SKU: PROD-20024
Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth Kjo shampo me permbajtjen e agjnteve aktiv ju ndihmon te kontrolloni dhe reduktoni zbokthin e formuar Keshillohet te perdoret rregullisht Kjo shampo normalizon PH Permban menthol natyral, i cili iu jep nje ndjesi freskie. Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Menthol Natyral, Kreatina, Ekstrakte Mente Per te pasur me shume eficence ne flokun tuaj keshillohet perdorimi i kondicionerit orchid pasi ky kombinim i rrit cilesin flokut edhe e ben me te lehte stilimin e tyre Sasia 5...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0

Përshkrim

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mente per Flok me Zbokth

Kjo shampo me permbajtjen e agjnteve aktiv ju ndihmon te kontrolloni dhe reduktoni zbokthin e formuar

Keshillohet te perdoret rregullisht

Kjo shampo normalizon PH Permban menthol natyral, i cili iu jep nje ndjesi freskie.

Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Menthol Natyral, Kreatina, Ekstrakte Mente

Per te pasur me shume eficence ne flokun tuaj keshillohet perdorimi i kondicionerit orchid pasi ky kombinim i rrit cilesin flokut edhe e ben me te lehte stilimin e tyre

Sasia 500 ml

Perdorimi: Masazhoni me shampo flokun e lagur