Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mjalti per Flok te Thate

SKU: PROD-20023
Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mjalti per Flok te Thate Kujdes intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit Keshillohet te perdoret rregullisht Kjo shampo normalizon PH Permban Pro-Vitaminen B5 e cila deperton ne thellesine e flokut duke e forcuar ate dhe duke e bere me te shendetshem dhe shkelqyes Kreatina mbron dhe forcon flokun Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Pro-Vitamina B5, Kreatina, Ekstrakte Mjalti Per te pasur me shume eficence ne flokun tuaj keshillohet perdorimi i kondicionerit orchid pasi ky ...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0