Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem

SKU: PROD-20022
Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem Performanca e nje shampo per te patur pastrim shkelqim dhe butesi vjen si pasoj e shteses se ekstraktit te kamomilit, i cili ruan nje shkelqim natyral si ne femijerine tuaj. Keshillohet te perdoret rregullisht Kjo shampo normalizon PH Permban Pro-Vitaminen B5 e cila deperton ne thellesine e flokut duke e forcuar ate dhe duke e bere me te shendetshem dhe shkelqyes Kreatina mbron dhe forcon flokun Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Pro-Vitamina B5, Kreatina, Ekstrakte Ka...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0