Bio Argan Italia 100 ml

SKU: PROD-20009
Kjo linjë është biologjikisht e certifikuar nga BIOCERTITALIA, ICEA "ECO BIO COSMETICS" Dhe ka stampën ne paketim. Një vaj i pa përpunuar dhe ekstra i virgjër. Cilat janë përfitimet e Vajit të Argan? Vaj Arganit ka një fuqi të unike dhe është përdorur për vetitë e tij si zbutës, hidratues, ushqyes, anti-rrudhë dhe forcon elasticitetin e lekurës (lufton strijet dhe përdoret shumë nga gratë shtatzëna). Vetite e dobishme e k&...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0