Orchid Professional Xhel Sysh Rigjallërues

SKU: PROD-20007
Orchid Professional Revitalizing Eye Gel With Vitamin E (Xhel sysh Orkid rigjallëruese me vitaminë E) Forcon dhe hidraton zonat delikate të syrit gjatë gjithë ditës. Depërton me butësi thellësinë shtatë shtresore të lëkurës. Ndihmon në reduktimin ënjtjeve dhe minimizon rrathët e errët të syve. Përthith tërësisht dhe ndihmon makiazhin e syve të zgjasë gjatë gjithë ditës. Përdorimi Me kujdes masazh...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0