Phenomenal Shampo me Faren e Zeze

SKU: PROD-19990
Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Fares se Zeze Arabe (Black Cumin) Ushqen, Zbut dhe Forcon Floket Për të gjitha llojet e flokëve Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale Kjo shampo eshte formuluar ne menyren speciale nga esenca e fares se zeze per te gjitha llojet e flokeve. Ajo i ben floket te bukur,te bute dhe te fresket,me te trashe dhe me me shume volum. Shampo esenciale e fares se zeze parandolon humbjen e flokeve,ruan tonet e kokes dhe forcon rrenjet e flokeve,stimulon rritje...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0