Kremi Fytyre me Kolagjen dhe Vitamine E

SKU: PROD-19936
Kremi Fytyre me Kolagjen dhe Vitamine E: Permban nje mix perberesish, te cilet luftojne plakjen e lekures e hidratojne ate, duke e transformuar lekuren e lodhur dhe me rrudha ne nje lekure te re. Kremi i jep butesi dhe hidratim lekures duke e mbrojtur nga plakja dhe duke e bere ate shkelqyese dhe me te re. Hidratimi qe i jep kremi lekuresa lufton procesin e plakjes ne te gjitha frontet duke stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe duke iu dhene qelizave energji e cila zhduk shfaqen e rudhave dhe lufton radikalet e lira. Perdorimi: Masazhoni ...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0