Orchid Profesional Krem Kunder Strijeve

SKU: PROD-19929
Krem per heqjen e shenjave nga hapja e lekures Scar & Chaps Removing Cream permban ekstrakt trangulli qe tendos lekuren, ndersa ekstraktet e tjera bimore dhe vajrat natyrale e mbajne lekuren te bute dhe shmangin shenjat ne te. Ky krem perdoret per trajtimin e shenjave dhe hapjeve te lekures qe ndodhin ne gjymtyre dhe trup per shkak te dietave ose shtatezanise Perdorimi : Lyhuni me krem ne zonat e deshiruara duke masazhuar, pastaj lereni ate derisa te perthitet plotesisht nga lekura. Mund te perdoret dy here ne dite. Sasia 75 ml...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0