Serumi i Arte Orchid

SKU: PROD-19894
I sugjeruar
I pasur me Vitamine B5 dhe Golden Micro-Reflectors (Grimca Ari), kjo formule speciale stimulon rilindjen e qelizave te reja te lekures si dhe ndihmon ne permisimin e hidratimit te lekures Pas perdorimit Lekura juaj do te ndihet me e fresket dhe rezatuese me nje shkelqim te shendetshem Perdorimi: cdo mengjes dhe mbremje, ne majat e gjishtave aplikoni disa pika nga serumi i arte dhe masazhoni fytyren tuaj me levizje rrethore per perthithje me te mire...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0