Royal Honey - Per Femra

SKU: PROD-19890
Mjalt Mbreteror nga poleni i palmave, ka nje perqindje te larte te qumeshtit te bletes, ekstrakte te sherebeles dhe ekstrakte te livandos. Ky mjalt duhet te perdoret vetem nga femrat, pasi permban element te cilet i ndohmojne ato ne menyre efektive dhe te drejte per drejte. Dobite: Kontrollon hormonet, vecanerisht gjate fazes se menopauzes. Zvogelon Djersitjen. Rregullon qarkullimin e gjakut gjat ciklit menstrual. Permison gjendjen shpirterore ( Humorin ) gjat ciklit menstrual. Pastron mitren dhe e mbron ate nga inflamacionet. - Eshte ...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0