Phenomenal Shampo me Vaj Argani dhe Bajame

SKU: PROD-19877
Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Arganit dhe i Bajames Per Floket e thate dhe te Dobet, Permban Kreatin, per forcimin e flokeve I jep gjalleri, shkelqim, dhe forcon Floket. Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale Sasia: 400 ml...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0

Përshkrim

Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Arganit dhe i Bajames Per Floket e thate dhe te Dobet, Permban Kreatin, per forcimin e flokeve I jep gjalleri, shkelqim, dhe forcon Floket.

Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale

Sasia: 400 ml