Orchid Professional Xhel Kundër Rrudhave të Syve

SKU: PROD-19864
Orchid Professional Anti-Wrinkles Eye Gel With Vitamin E & A & B5 (Xhel sysh Orkid me vitaminë E, A dhe B5) Forcon dhe hidraton zonat delikate të syrit gjatë gjithë ditës. Depërton me butësi thellësinë shtatë shtresore të lëkurës. Ndihmon në reduktimin ënjtjeve dhe minimizon rrathët e errët të syve. Përthith tërësisht dhe ndihmon makiazhin e syve të zgjasë gjatë gjithë ditës. Përdorimi Me kujd...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0