Laser White Sapun me Ekstraktin e Kafese

SKU: PROD-19854
Sapuni Laser White me Ekstraktin e Kafese dhe Glicerine Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme Vepron ne menyre natyrale per largimin e qelizave te vdekura te lekures Permban antioksidant, Kafeja permban element natyrale, te cilet luftojne plakjen I shkelqyer per Lekuren Sensitive Redukton fryrjet dhe rrathet e erret ne qeset e syve pra posht syve si dhe permban veti antiinflamatore Studimet e fundit tregojne se ekstraktet e kafese forcojne lekuren tuaj si dhe reduktojne celulutin Redukton pucra...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0

Përshkrim

Sapuni Laser White me Ekstraktin e Kafese dhe Glicerine Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme

Vepron ne menyre natyrale per largimin e qelizave te vdekura te lekures

Permban antioksidant, Kafeja permban element natyrale, te cilet luftojne plakjen

I shkelqyer per Lekuren Sensitive Redukton fryrjet dhe rrathet e erret ne qeset e syve pra posht syve si dhe permban veti antiinflamatore

Studimet e fundit tregojne se ekstraktet e kafese forcojne lekuren tuaj si dhe reduktojne celulutin Redukton pucrat e vogla, shenjat nga Aknet dhe poret

Nuk eshte vetem Antibakterial por edhe antiviral dha antimikrobal Kur perdoret ne dush ose vaske, krijon nje efekt relaksues pranvere

Sasia 100 gr