Skin Doctor Krem Dobesimi dhe Kunder Celulitit me Ekstrakte Kafe

SKU: PROD-19842
Skin Doctor Krem Kafe per dopsim me ekstrakt e bimes se kafese. Kremi kafes përdoret për zonat e veçanta të tilla si barkut, krahet, kofshet,vithet etj. Ushqen zonat qe jane formuar rrudha duke i bërë ato te shndritshme dhe i zbardh, gjithashtu redukton celulitin. I jep lekures më shumë ngjyra të ndezura dhe të shëndetshme. Kjo mund të tingëllojë si e pazakonte, por kafeina, një ekstrakt i marrë nga kafja është një nga zgjidhjet më të e...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0