Aloe Vera Xhel 99%

SKU: PROD-19780
Aloe Vera Xhel nga Produkte Natyrale Me permbajtje 99% bimore nga xheli i Bimes Aloe Rigjenerues shume i mire dhe efikas per lekuren e demtuar nga dielli Redukton yndyren dhe acnet ne fytyre dhe trup Hidratues i shkelqyer per lekuren e fytyres dhe trupit Qetëson dhe lehteson agravimet e lekures Perdoret per te Mirmbajtur dhe kujdesur per lekuren e trupit dhe fytyres....
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0