Phenomenal Shampo me Aloe Vera dhe Hither

SKU: PROD-19775
Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Aloevera & Hither Lufton dhe Largon Zbokthin Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale Sasia: 400 ml Shampoja me Aloe Vera: ju ndihmon në furnizimin me ushqyes të nevojshëm për flokë dhe një skalp koke të shëndetshme. Përdorimi: Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojini. Shpëlajini dhe thajini me peshqir....
Disponueshmëria:

0 në magazinë

0

Përshkrim

Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Aloevera & Hither Lufton dhe Largon Zbokthin Trajtim Special per Floket dhe Skalpin Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale

Sasia: 400 ml

Shampoja me Aloe Vera: ju ndihmon në furnizimin me ushqyes të nevojshëm për flokë dhe një skalp koke të shëndetshme.

Përdorimi: Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojini.

Shpëlajini dhe thajini me peshqir.